Přejít do e-shopu
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Střechy

Střechy

Betonová střešní krytina BESK

logo besk

Bezkonkurenčně nejvýhodnější betonová krytina v naší nabídce. Vysokou kvalitu betonové střešní krytiny Besk nejlépe dokládá 30-ti letá písemná záruka na užitné vlastnosti.

více informací o betonové střešní krytině BESK...


Falcovaná krytina

falcovaná krytina

Falcovaná krytina je vyráběna z plechu za pomoci několika klempířských zařízení. Hojně se falcovaných krytin využívá ve městěch, ale i náročnějších horských podmínkách. Pro svůj originální vzhled jsou dnes poměrně oblíbeným prvkem architektů po celé České republice. 

více informací o falcované krytině...


Plechová krytina KJG

KJG Quality.jpg

Střešní tašková krytina společnosti KJG nese název UNI1 a UNI2. Je určená na vytváření lehkých střešních plášťů pro střechy s min. sklonem 14° s příčným spojem, nebo pro střechy s min. sklonem 12° bez příčných spojů s osovou vzdáleností laťování 350 mm nebo 400 mm podle použitého typu modulu tašky. 

více informací o plechové krytině...


Střešní krytina Lindab

logo Lindab

Lehké střešní krytiny Lindab jsou vyráběny z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou Polyester. Jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek, čímž dávají střeše dokonalý vzhled. Nabídka profilů plechových střešních krytin Lindab je od cenově dostupných až po luxusní varianty. Střešní krytiny Lindab se vyznačují vynikajícími užitnými vlastnostmi.

více informací o střešní krytině Lindab...


Střešní krytina Bramac

logo BRamac

Jako obchodní partner společnosti Bramac dodáváme vysoce kvalitní betonové a keramické střešní tašky. Mimo tento sortiment poskytujeme také veškeré příslušenství, které s realizací střechy pomocí tašek Bramac souvisí. 

více informací o střešní krytině Bramac...


Střešní krytina Onduline

logo onduline

Hlavním výrobním a prodejním programem společnosti Onduline jsou lehké asfaltové střešní vlnovky Onduline, asfalto-vláknité tašky Onduvilla, asfaltový střešní šindel Bardoline, Tegola a Top Shingle a kompletní systém doplňků.

více informací o střešní krytině Onduline...


Střešní krytina Tondach

logo tondachPálená taška Tondach patří mezi jednu z nejoblíbenějších krytin v České republice. Díky povrchovým úpravám jsou tašky stálobarevné a nedochází k usazování nečistot. 

více informací o střešní krytině Tondach...