Přejít do e-shopu
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality

Aktuality


Omezení prodejní doby H.Týn dne 18.7.2024

Datum konání: 18. 7. 2024

Dne 18.7. 2024 bude na prodejně Horšovský Týn zkrácena provozní doba do 11,00 hodin. 

Děkujeme za pochopení.  


Publikováno 3. 2. 2023 10:37
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Celá balení plechů - akční nabídka

Při prodeji celých balení plechů nabízíme zvýhodněné akční ceny podle ceníků, které si můžete vyžádat na prodejně v Robčicích, případně v Horšovském Týně.

Ceny celých balení měděných, pozinkovaných, titanzinkových plechů na poptávku.
V případě požadavku dopravy bude dopravné vyčísleno v celkové nabídce.
Poptávky, objednávky na adrese obchod@klempostav.com !

 


Publikováno 12. 5. 2017 10:56
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Doprava na místo určení - nepřehlédněte !

Doprava.JPG


Publikováno 26. 3. 2019 9:22
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Plechové krytiny UNI nebo trapézové plechy KJG jsou dobrou volbou

Datum konání: 3. 4. 2017

Profilované trapézové plechy KJG z pozinkovaného a hliníkového plechu jsou dobrou volbou. V současné době byly změněny ceníky a upravena nabídka barev a tloušťek materiálů, můžete si prohlédnout v sekcích Plechové krytiny KJG a Trapézové plechy.

 


Publikováno 6. 7. 2015 17:05
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Ochranné svody

svod ochranný.jpgOchranné svody jsou používány na budovách, kde je okapový systém vyvedený na ulici a může být zničení cizí osobou nebo nějakým předmětem. Vyrábí se ze silnějšího materiálu tloušťky 1 mm a následně se zinkuje nebo práškově lakuje. Délky jsou 1,5 nebo 2 m, K uchycení se používá specíální objímka s gumou objímka ochranného svodu KJG .jpg, která slouží k pevnému uchycení ochranného svodu. V těle objímky je závit M10, uchycení objímky je pomocí šroubovacích hrotů různých délek a hmoždinek zvolených podle fasády, případně tloušťky zateplení. Je možná také montáž pomocí montážní destičky a závitové tyče, například u sendvičových panelů, plechového opláštění apod.  Spojení ochranných svodů a běžnými svody je s pomocí hrdla velmi jednoduché.  


Publikováno 27. 4. 2017 13:14
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Nový kotlík PRÉMIUM

Kotlík PREMIUM nový.jpgV nabídce máme nový kotlík PRÉMIUM s upínacím systémem "feder", který umožňuje lehce natočit koleno do požadovaného směru a spolehlivě drží v každé poloze. Je možné jej namontovat na každé koleno bez nýtování. Vyrábí se ve všech materiálech a jeho hlavní výhodou je rychlá a spolehlivá montáž.Kotlík PREMIUM nový - spojení.jpg


Publikováno 27. 4. 2017 13:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Nová generace objímek KJG

Představujeme Vám novou generaci objímek v naší nabídce:

Objímky nové kompletní.jpg

Základní objímka sa nazýva Objímka s hrotem a může mít délku hrotu 150, 200, nebo 300 mm. Tato objímka je k dispozici ve velikostech 60, 80, 100, 120 a 150 mm (podle průměru svodu).

Další druh objímek sa nazývá Objímka s maticou M10. Tento produkt začíná být stále populárnější u zákazníků, klempířů. Důvodem je multifunkční matice M10, na kterou se dá namontovat široká škála hrotů podle druhu fasády a tloušťky izolace:

  1. použití pro objímku s hrotem + hmoždinku R1 + ochrannou krytku. Slouži na uchycení do nezateplené fasády, dřeva, popřípadě pro zateplenou fasádu s délkou hrotu 300 mm, hmoždinky slouží na lepší zafixování objímky ve stěně.
    Objímky nové F1.jpg

  2. použití pro objímku s maticí M10 + šroubovací hrot M10 TORX + ochrannou krytku. Slouží k uchycení do fasády, dřeva, snadná montáž díky samořeznému hrotu.Objímky nové M10 torx.jpg

      3. použití pro objímku s maticí M10, šroubovací hrot M10 TORX + ochrannou krytku + hmoždinku s lamelou. Hmoždinka s lamelou slouží k uchycení do fasády. Při zateplené          fasádě doporučujeme hrot s délkou 300mm. Slouží také k uchycení do dřeva. Snadná montáž díky samořeznými hrotu. Hmoždinky slouží k lepší fixaci objímky ve stěně.                Hmoždinka s lamelou slouží do stěny se zateplením.

             Objímky nové hmoždinka s lamelou.jpg

     4.  použití pro objímku s maticí M10 + závitová tyč M10 + montážní deska. Slouží k přímému uchycení do sendvičového panelu, trapézového plechu nebo do dřeva.

            Objímky nové s montážní deskou.jpg

     5. použití pro objímku s maticí M10 + hmoždinku do izolace + ochrannou krytku. Slouží k uchycení do zateplené fasády.

             Objímky nové s hmoždinkou do izolace.jpg

Objímky se vyrábějí ve všech materiálových provedeních a barvách, 

 

 

 


Publikováno 28. 4. 2017 8:04
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář