Přejít do e-shopu
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Půjčovna lešení

Půjčovna lešení

Nabízíme možnost zapůjčení lešení značky Ringer pro vaši stavbu. Jedná se o lešení s dvojitým zábradlím patentovaným proti nadzvednutí a dřevěnými podlahami. Vyznačuje se velmi jednoduchou montáží, přepravou, manipulací a skladováním. 

Nejčastěji si jej od nás půjčují stavební firmy na revitalizace panelových domů, rekonstrukce rodinných domů, bytových domů nebo průmyslových hal. 

Montáž lešení

Při větším množství je možné se dohodnout na montáži lešení. V tom případě lešení přivezeme, sestavíme a následně demontujeme a odvezeme

Výhody lešení Ringer

  • Jen 3 základní díly.
  • Žádné obracení a otáčení při manipulaci s dvojitým zábradlím.
  • Dvojité zábradlí může být montováno v každém poli samostatně.
  • Pracovní podlahy jsou k dispozici ze dřeva.
  • Lešení lze stavět i zakřiveně a kolem rohů.
  • Zajištění proti nadzvednutí větrem.
  • Kvalita zajištěna a kontrolována včetně certifikátů a norem.

Ocelové díly jsou lakovány máčením nebo zinkovány. Trubky rámů jsou chráněny proti korozi i zevnitř. Lešení RINGER je dodáváno jako fasádní a pojízdné z oceli nebo hliníku.

Pracovní podlahy

Pracovní podlahy vytvářejí pracovní plochu bezpečnou. Promyšlená, statikem ověřená konstrukce, provedení odpovídající technickým normám a náročné testy vám dávají záruku bezpečné práce ve výškách.

Skladování lešení - skladovací stojany

Mějte pořádek ve skladu, v nákladním automobilu nebo na staveništi. Lešení Ringer je velmi dobře skladné a proto šetří důležitý prostor. Lešení lze manipulovat vysokozdvyžným vozíkem nebo jeřábem.

 Zaslat poptávku


Kontaktní osoba pro tento sortiment

Ing. Petr Tulačka

E-mail: stavby@klempostav.com
Mobil: 777 627 211