Eshop klempirskyobchod.cz
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Klempířské práce

Klempířské práce

Klempířskými pracemi se zabýváme od roku 1991 a nyní realizujeme pouze vybrané stavby. Z původních 40 zaměstnanců si dnes držíme jen ty nejzkušenější a nejkvalitnější, kteří s námi prošli stavební krizí v letech 2008 - 2014. Z tohoto důvodu vám poskytneme nadstandardní kvalitu klempířských prací v omezené kapacitě. I díky tomu nyní poskytujeme záruku 5 let na práci. 

Využijte našich specialistů a poraďte se předem

Naši střešní specialisté vám zdarma poskytnou odbornou pomoc při výběru vhodné krytiny. Naši pracovníci prochází pravidelnými školeními o všech střešních krytinách a doplňkovém sortimentu stejně tak i o zásadách pro provádění střech. Z tohoto důvodu vám dokáží doporučit ideální krytinu pro vaši stavbu.

Navíc vám zdarma spočítáme potřebné množství materiálu, materiálové náklady a náklady na realizaci. Objednejte si návštěvu našeho specialisty.

Vše od jednoho dodavatele

Od zaměření, přes kalkulace, dodávku materiálu až po samotnou realizaci a likvidaci stávající krytiny. 

Dodávky upraveného materiálu

Díky kompletně vybavené klempířské dílně jsme také schopni vyrobit libovolné i atypické klempířské výrobky. Naši pracovníci mají s pracemi na stroji mnohaleté zkušenosti, proto výsledná kvalita připraveného materiálu je vždy na té nejlepší úrovni. 

 Zaslat poptávku


Kontaktní osoba

Ing. Petr Tulačka
obchod, vedoucí technického oddělení a projekce

E-mail: stavby@klempostav.com
Mobil: 777 627 211
Tel.: 379 410 134