Přejít do e-shopu
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Klempířské výrobky > Okapové systémy > Nerezové okapy

Nerezové okapy

UGINOX TOP 304
Nerezová ocel je slitina železa, chromu a někdy niklu a jiných kovů, která má vynikající odolnost proti korozi. Využití  nerezavějící ocele se datuje z poměrně nedávné doby a více se začalo rozvíjet až v dvacátých létech minulého století. Princíp legování železa a chromu pochází z roku 1821, ale až v roce 1904 se zjistilo, že přítomnost chromu bránila korozi. Nerezový plech je vyráběný z vysoce kvalitní nerezavějící oceli. Ve stavebnictví se nerezový plech používá nejenom pro jeho atraktivní vzhled, ale také kvůli dlouhodobé životnosti, jeho ekologické nezávadnosti a vysoké odolnosti vůči korózi. Jeho vlastnosti ho předurčují na všestranné použití. Práce s tímto materiálem je možná i při nízkých teplotách.  

V současné době přechází společnost KJG (a tím i KLEMPOSTAV) z dosavadního lesklého nemagnetického (chrom-niklového) provedení na materiál UGINOX TOP 304, který je feritický (magnetický) s matně šedým povrchem (patinací). Dostupnost prvků podle jednotlivých variant je nutné si v současné době ověřovat.

Proč si pořídit nerezové okapy z UGINOXU?

  • Nerezové okapy jsou velmi pevné a odolné, odolávají korozi, mají atraktivní vzhled (šedá patinace),
  • mají dlouhou životnost, jsou ekologicky šetrné a ekologicky bezpečné, jsou 100 % recyklovatelné,
  • jsou kompatibilní s jinými kovy, 
  • materiál je vyvinutý speciálně pro klempířské účely. Tvrdost je potlačena žíháním a dalšími úpravami, je opatřen
    oboustrannou, elektrolyticky nanášenou vrstvou cínu (100%) - povlak z cínu má dva účely : tvorbu rovnoměrného                  matného šedého povrchu (patiny) a vytvoření předpokladu snadného pájení naměkko

 Zaslat poptávku  Nakoupit v eshopu


Kontaktní osoba pro tento sortiment

Pavel Vrba
velkoobchod, vedoucí prodeje

E-mail: obchod@klempostav.com
Mobil: 608 805 613
Tel.: 377 223 442


Tel.: 379 410 136

Ke stažení