Přejít do e-shopu
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Naše služby

Klempířské výrobky

klempířské výrobky

Jsme jedním z předních dodavatelů na českém trhu s širokým sortimentem klempířských výrobků. Disponujeme dvěma prodejními sklady. První je v Horšovském Týně a druhý v Robčicích u Plzně. Jako specialisté na střechy dokážeme zajistit jak odborný prodej, tak i následnou stavební činnost. V případě nedostatku kapacity dáme kontakty na další firmy, řemeslníky. 

 

více informací o klempířských výrobcích...


Střechy

Střechy

V nabídce střech disponujeme sortimentem společnosti Besk, která vyrábí nadstandardní betonové tašky, dále sortimentem společností Bramac, Tondach, Onduline a plechovou krytinou.  

více informací o střechách... 


Půjčovna lešení

půjčovna lešení

Nabízíme možnost zapůjčení lešení značky Ringer pro vaši stavbu. Jedná se o lešení s dvojitým zábradlím patentovaným proti nadzvednutí. Vyznačuje se velmi jednoduchou montáží, přepravou, manipulací a skladováním. 

více informací o půjčovně lešení...


Klempířské práce

klempířské práceKlempířskými pracemi se zabýváme od roku 1991 a nyní realizujeme pouze vybrané stavby. Z původních 40 zaměstnanců si dnes držíme jen ty nejzkušenější a nejkvalitnější, kteří s námi prošli stavební krizí v letech 2008 - 2014. Z tohoto důvodu vám poskytneme nadstandardní kvalitu klempířských prací v omezené kapacitě. I díky tomu nyní poskytujeme nadstandardní záruku 5 let na práci. 

více informací o klempířských pracích...